Zabawa Choinkowa 2024

Choinka dla naszych podopiecznych przynosi zawsze wiele radości!


To pełne ciepła i radości spotkanie, na które czekali nie tylko podopieczni, ale również ich rodzice i opiekunowie. Na poczęstunek zamówiliśmy ulubioną przez dzieci pizzę, a rodzice zapewnili ciasto, napoje i owoce.

W tym roku moc atrakcji, oprócz Św. Mikołaja, zapewniła nam pani Monika Terebun. Pani Monika jest rehabilitantką naszych podopiecznych od lat, więc zna nasze dzieci i wie jak zapewnić im dobrą zabawę. Wymyśliła naszym podopiecznym mnóstwo konkursów, czym zachęciła do zabawy. W naszym gronie gościliśmy również panią Asię Turowską, która jest naszą Wolontariuszką i zawsze nam pomaga tworzyć niesamowite artystyczne dzieła, które możemy wręczać w podziękowaniu darczyńcom, oraz panią Mirosławę Gałaszewicz z Komisji Rewizyjnej.  Imprezę mogliśmy zorganizować w świetlicy wiejskiej w Lewkach, dzięki uprzejmości pani Sołtysowej Marii Pafieniuk, za co z całego serca dziękujemy. 

 W tym roku również mogliśmy liczyć na naszych darczyńców, którzy obdarowali naszych podopiecznych słodkościami oraz fajnymi gadżetami.

To był nie tylko czas radości, ale także okazja do wspólnego świętowania, budowania wspólnoty i tworzenia niezapomnianych chwil.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia tego popołudnia.

Dziękujemy naszym darczyńcom, że zawsze możemy na nich liczyć!

W tym roku pomocną dłoń podali nam:

Hotel Unibus

Firma Ikea

Więcej w tej kategorii: « Wycieczka do Kazimierza Dolnego
<