III Edycja Koncertu Charytatywnego 2019

To była kolejna edycja koncertu charytatywnego dla podopiecznych Stowarzyszenia Lazur Nadziei.


19 czerwca odbył się kolejny koncert charytatywny na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Lazur Nadziei. Była to już trzecia edycja koncertu, na którym zaszczyciły nas swoją obecnością gwiazdy muzyki Disco Polo, ale i wyjątkowa pod względem niespodzianki przygotowanej dla jednej z tych gwiazd. Szczegóły poniżej :)

Koncert rozpoczął się o godzinie 17:00. Po przywitaniu licznie zgromadzonej publiczności, wspaniali prowadzący, czyli Sylwia Tokarska oraz Jan Korniluk przedstawili ideę koncertu. Krótkie omówienie działalności stowarzyszenia, przybliżyły widzom potrzeby oraz cele tej organizacji. Para prowadzących stworzyła niesamowitą atmosferę na scenie, dzięki której rozbawiła publiczność. Każdy mógł wziąć udział w zorganizowanych przez nich tego wieczoru licytacjach, na które zostały podarowane bony oraz gadżety, min. Na zabiegi kosmetyczne, czy też koszulkę od Jagiellonii. Atrakcje również zapewnili nam  Tęczowa Kraina oraz stoiska z gadżetami. Malowanie buziek oraz szaleństwa na dmuchanej zjeżdżalni sprawiły dodatkową radość podczas koncertu najmłodszym. Były też budki ze smakołykami.

Jako pierwszy na scenie pojawił się najbardziej wyczekiwany  Zenon Martyniuk z Zespołem Akcent, który rozbawił publiczność oraz wprowadził w nastrój tego wydarzenia.  Publiczność jak zwykle była oczarowana jego głosem i utworami. Organizując koncert, przygotowaliśmy dla pana Zenona niespodziankę z okazji zbliżających się 50- tych urodzin gwiazdy. Był to ufundowany przez cukiernię Lewczuk tort, którym została poczęstowana również widownia, oraz bukiet pięknych kwiatów, ufundowany przez kwiaciarnię M&M. Na cześć pana Zenona, lokalna poetka napisała wiersz, który publiczność mogła również usłyszeć.

Niepowtarzalny klimat tworzyły też pozostałe gwiazdy muzyki Disco Polo, takie jak Mirage & Yoko, Jorrgus, Zorka, Dj Mietek,  Exaited, Seven i Forti. Zarówno oglądanie, jak i słuchanie zespołów było czystą przyjemnością. Wyraźnie dało się zauważyć, że  nie tylko publiczność wspaniale się bawi, ale i że gwiazdy  czerpią radość z wystąpienia w tak szczytnym celu i chętnie pozowały do zdjęć z publicznością.

Koncert okazał się niezwykłym wydarzeniem, podczas którego można było miło spędzić czas ale i wesprzeć  podopiecznych stowarzyszenia, a zgromadzona publiczność udowodniła jak wielka jest hojność ludzkich serc.

Dziękujemy serdecznie wszystkim tym, którzy nas wsparli w tej inicjatywie i dorzucili swoją „cegiełkę” na ten szczytny cel.

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta Bielsk Podlaski, za objęcie imprezy patronatem honorowym.

Pani Wójt Gminy Bielsk Podlaski- Raisie Rajeckiej

Janowi Korniluk i Sylwii Tokarskiej za poprowadzenie konferansjerki i aukcji

Redakcji tygodnika "Nowiny Podlaskie"

Radiu Jard

TV Podlasie

TVK Hajnówka

 oraz wszystkim Darczyńcom, Sponsorom, Wolontariuszom i  tym,  którzy nas wsparli w tej pięknej  inicjatywie, mianowicie :

Tęczowa Kraina

Unibep

Suempol 

 MPEC

Packpol

Klub Sportowy Jagiellonia Białystok

Bielski Klub Sportowy TUR

Medica

Cukiernia Litwińczuk- Ewa Litwińczuk

Wiesława Bogusz

 Janusz Kuptel

Restauracja Kwarta

Incanto

Hotel Unibus

Triumph

Sebastian Włodarczyk Fotografia

Fitness Club Maniac Gym

Klub sportowy Spartacus

Wojciech Żero-biuro projektowe

Adam Golonko

Piotr Aleksiuk

Abrakebabra

M&M Kwiaciarnia

Emilia Chomańska

Pływalnia Miejska Wodnik- Dyrektor Jan Bartoszuk

Andrzej Krzywiec- Dyrektor MOSiR

Kamila Zawadzka

Bożena Głowacka

Ilona Szurbak

Małgorzata Oksztulska

Salon Fryzjerski Trendy- Marta Jacewicz

Salon Fryzjerski Mantra- Mariola Górska

Salon Fryzjerski Violeta- Wioleta Dembowska

Salon Małgosia

Salon Kosmetyczny Marzena Głowacka

Hotel Unibus

Umut Kebab

La Kura

Topaz- sklep jubierski

Marko

Karat- sklep jubilerski

Triumph

Gabinet masażu Mediana

 

Wolontariusze:

Kuba Nigierewicz

Anna Olszewska

Przemysaw Olszewski

Kasjan Czapiuk

Wojtek Kozłowski

<