W różnorodności siła! 2020
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W różnorodności siła! 2020

 

Warsztaty przygotowawcze "W różnorodności siła! 2020


W dniach 5-6 września, w ramach regrantingu Programu Wzmacniania Lokalnego Aktywizmu "W różnorodności siła! 2020,odbyły się warsztaty przygotowawcze. Program ten przyczynia się do m.in. kształtowania otwartych postaw wobec różnorodności społecznej. Operatorką programu i organizatorem  warsztatów jest stowarzyszenie 9dwunastych. Program jest realizowany we współpracy z Fundacją im. Heinricha BÖLLA w Warszawie, przy wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego. W związku z zagrożeniem pandemicznym COVID-19 warsztaty odbyły się w formie zdalnej. Oprócz naszego stowarzyszenia, w warsztatach wzięło udział 6 innych organizacji, dzięki czemu mieliśmy możliwość poznać różnorodność organizacji pozarządowych działających w obszarze woj. podlaskiego, ale też opowiedzieć o naszym stowarzyszeniu i jakie cele nam przyświecają. Jednym z elementów warsztatów były "Wirtualne Targi Organizacji Równościowych". Program ten Udział w warsztatach dał nam również możliwość poznania strategii na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji, co zostało zrealizowane w miniprojekcie "Różnorodność jest wśród nas". 

 

<