CHOINKA 2019

11 stycznia 2019 roku, po raz kolejny dzięki uprzejmości pana Janusza Łuczaj, mieliśmy przyjemność zorganizować imprezę choinkową dla podopiecznych i ich rodzin w Centrum Konferencyjnym Glazur Łuczaj.


Tegoroczną imprezę otworzyła pani Prezes Stowarzyszenia Irena Szymczuk, serdecznie witając wszystkich zebranych. O klimat imprezy zadbali,  Pan  Jan Korniluk z Zespołu Zorka wraz z Dj-em Ireckim i postarali się aby uczestnicy imprezy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne na parkiecie, a na wspaniałe konkursy wymyślone dla naszych podopiecznych "wpadły" nieocenione wolontariuszki -  pani Monika Borowska, Wioletta Łuczaj oraz Joanna Turowska, które zmobilizowały i zachęciły do udziału nie tylko najmłodszych ale również rodziców podopiecznych. Jednym z najśmieszniejszych konkursów okazała się zabawa w najszybciej owiniętą mumię, do  której to udziału został „wciągnięty” sam Jan Korniluk. Zabawa była przednia, a radość dzieci i podopiecznych była przeogromna, co zresztą ukazują zdjęcia w galerii. W trakcie zabawy pojawił się najbardziej oczekiwany gość- Święty Mikołaj, którego wszyscy serdecznie przywitali. Każde dziecko otrzymało paczkę.

 Było kolorowo, wesoło i smacznie.  Pyszności znajdujące się na stole szwedzkim, przygotowała pani Agnieszka Rybak z Abrakebabra, natomiast paczki, którymi byli obdarowani podopieczni stowarzyszenia, były zorganizowane dzięki naszym darczyńcom.

 

Karnawałowa zabawa to jedna z wielu okazji, aby na chwilę oderwać się od codzienności i razem dobrze się bawić, a taniec to nieoceniona metoda terapeutyczna. Uśmiechy i wypieki na twarzach dzieci potwierdziły, że zabawa była udana.

<