Impreza Choinkowa 2018

 

W dniu 11 stycznia 2018 roku w Centrum Konferencyjnym Glazur- Łuczaj, odbyła się impreza choinkowa. Uczestnikami zabawy choinkowej byli podopieczni stowarzyszenia „Lazur Nadziei”, ich rodzeństwo i opiekunowie.

 


 

Zabawa rozpoczęła się od tańców przy muzyce Disco Polo. Następnie najmłodszymi uczestnikami imprezy zajęły się animatorki: pani Monika Terebun i Marzena Lewandowska, które przygotowały wiele konkursów i zabaw zręcznościowych. Najwięcej emocji wywołał konkurs na najszybciej ubraną choinkę. Zwycięzcy i uczestnicy konkursów otrzymali nagrody. Dużą atrakcją dla dzieci było upiększanie twarzy bajecznymi kolorowymi wzorami, które wykonała pani Marzena Lewandowska z „Tęczowej Krainy”

Punktem kulminacyjnym całej zabawy była wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł upominki. Prezenty zostały zakupione z funduszy stowarzyszenia. Również firma „IKEA” przyczyniła się do organizacji upominków naszym podopiecznym, mianowicie ufundowała poduszki "chmurki".W przerwie między tańcami i zabawą, dzieci i dorośli mogli posilić się słodkościami oraz chrupiącą pizzą, co było nie lada atrakcją i pozytywnym zaskoczeniem dla naszych podopiecznych. Bal nie miałby takiego wymiaru, gdyby nie osoby, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia.

Serdecznie podziękowania należą się panu Piotrowi Łuczaj, który użyczył dla stowarzyszenia lokalu, gdzie mieliśmy okazję przeżyć tak wspaniałą zabawę.

Z całego serca dziękujemy paniom animatorkom: Marzenie Lewandowskiej i Monice Terebun za atrakcyjne poprowadzenie zabawy choinkowej.

Dziękujemy gorąco firmie „IKEA” za podarowane upominki, oraz wszystkim darczyńcom, którzy wspierają stowarzyszenie „Lazur Nadziei”.

<