II Koncert charytatywny

14 września 2017 roku, Stowarzyszenie Rodziców Osób Niepełnosprawnych "Lazur Nadziei" po raz kolejny zorganizowało koncert charytatywny na rzecz  niepełnosprawnych dzieci. Na scenie Bielskiego Domu Kultury wystąpiły takie zespoły jak: Akcent z Zenkiem Martyniukiem, Defis, Etna, Exaited, Hi FI, Jorgus, Mig, Piękni i Młodzi, Weekend, Zorka. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski.

Na koncert przybyli zaproszeni goście, sympatycy stowarzyszenia, miłośnicy muzyki disco polo oraz ludzie chętni nieść pomoc niepełnosprawnym. Zgromadzona publiczność  bawiła się wspaniale, gdyż wszystkie zespoły występujące na scenie Bielskiego Domu Kultury robiły ogromne wrażenie. Najbardziej cieszyły się niepełnosprawne dzieciaki, gdy zaproszone na scenę mogły tańczyć i śpiewać razem z gwiazdami a później razem z nimi pozować do zdjęć. Koncert i aukcję między występami prowadził pan Krzysztof Tatarczuk, lider  zespołu Hi Fi. Na aukcji licytowano szaliki i piłkę Jagiellonii Białystok z podpisami zawodników oraz vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyczne i spa. Podczas koncertu funkcjonował również "Kącik kawowy",  gdzie można było wspierając szczytny cel nabyć ciasto, kawę lub herbatę. Podczas koncertu na sprzęt rehabilitacyjny i rehabilitację  niepełnosprawnych osób,  zebrano 13 971 złotych.

Był to wyjątkowy koncert. Szczególne podziękowania należą się gwiazdom występującym podczas koncertu przede wszystkim  za to, że tak pięknie bawili się z publicznością nie rozróżniając na osoby pełno i niepełnosprawne. Dziękujemy  sponsorom i tym wszystkim, którzy kupując   cegiełkę wsparli naszą akcję.

<